Регіональний сайт міста Полтава
  
Навігація
Реклама
Новини
Пошук
Реклама
Партнерські ресурси
Готелі України Розклад автобусів Свята Скачати реферат
Штрих-коди країн Розклад літаків Іменини Каталог статей
Автомобільні номери Карта України    
Таблиця відстаней Курси валют

Автомобильні номери України, номери автотранспорту


   
 
Нові номерні знаки мають значно більше число комбінацій. Вони стали 8-значні та містять 2 букви зліва (код регіону України) та 2 букви справа (серія номеру) від 4-значного цифрового коду. Нововведення - номерні знаки типів 1, 3, 5 - являються власністю автовласника та при продажу автомобілю вони здаються в МРЕО на зберігання (від 5 лет) і видаються йому назад при реєстрації нового автомобілю. При зміні регіону проживання необхідно буде змінити знак. Виключеннями є тільки загальнодержавні номери з кодом "II". Транзитні номери будуть на червоному фоні, на номерах буде наклейка з місяцем видачі. На всіх номерних знаках крім 8, 9, 10 типів - є місце для інформаціоного - захисного елементу.

Нові типи номерних знаків України

Тип 1. Номерні знаки для автомобілів, прицепів, автобусів
Україна: Номерні знаки для автомобілів, прицепів, автобусів Містять 2-4 букви та 4 цифри. Для звичайного транспорту - фон номерних знаків білий - а для маршрутного транспорту - жовтий. Розмір номерних знаків - 520х112 мм. Державна символіка розміщена зліва у виді прямокутника, розділеного на дві рівні частини блакитного та жовтого кольору. В номерах присутній і герб України та код UA.

Тип 2. Транзитні номери
Україна: Транзитні номери Номери для разових поїздок на автомобілях, прицепах (перевозки) та автобусах. Номери червоного кольору, зліва на номері є місце, куди клеїться дата їх видачі.

Тип 3. Спеціальні знаки єдиної серії
Україна: Спеціальні знаки єдиної серії для автомобілів, які використовуються для пересування осіб, у відношенні яких здійснюється державна охорона Спеціальні знаки для автомобілів з державною охороною, для керівників Верховної Ради, члени Кабінету Міністрів та ін. Формат номерних знаків цього типу передбачає 2-3 цифри.

Тип 4. Дипломатичні номери
Україна: Дипломатичні номери Знаки для автотранспорту дипломатичних представників, консульств, представництв міжнародних організацій. Колір цих номерних знаків білий, а зліва у них літера D. Перші 3 цифри позначають код країни. Наступні 3 цифри - порядковий номер транспортного засобу даного дипломатичного представництва.

Тип 5. Номери для мотоциклів
Україна: Номери для мотоциклів Номери для мотоциклів, мотоколясок та мотороллерів. Номер складається з 3-х рядків. Верхній ряд позначає код регіону, середній номер, а нижній - серію номеру. Розмір таких номерів 220х174 мм.

Тип 6. Транзитні номери для мотоциклів.
Україна: Транзитні номери для мотоциклів Транзитні номери для мотоциклів, мотоколясок та мотороллерів складається з 2-х рядків - номера та серії номеру, а в верхній часті номеру місце для дати їх видачі. Колір фону номеру - червоний. Розмір номерів 220х174 мм.

Тип 7. Іменні номерні знаки
Україна: Іменні номерні знаки Номерні знаки, які виготовляються по індивідуальному заказу. Крім слова, на них можна розмістити і логотип. Крім цього, появляться індивідуальні номери і для мото-транспорту. Ці номерні знаки можуть бути як 2-й комплект.

Тип 8. Номерні знаки для тракторів, їх прицепів та самохідних машин.
Україна: Номерні знаки для тракторів, їх прицепів та самохідних машин

Тип 9. Номерні знаки Збройних Сил України, Прикордонної Служби, МНС для автотранспорту.
Україна: Номерні знаки Збройних Сил України, Прикордонної Служби, МНС для автотранспорту.

Тип 10. Номерні знаки Збройних Сил України, Прикордонної Служби, МНС для мототехніки.
Україна: Номерні знаки Збройних Сил України, Прикордонної Служби, МНС для мототехніки


 
     

До головної       Повернутися назад