Регіональний сайт міста Полтава
  
Навігація
Реклама
Новини
Пошук
Реклама
Партнерські ресурси
Готелі України Розклад автобусів Свята Скачати реферат
Штрих-коди країн Розклад літаків Іменини Каталог статей
Автомобільні номери Карта України    
Таблиця відстаней Курси валют

Полтавські новини

29 Липня 2016 У Кременчуці СБУ викрила черговий конвертаційний центр
Конвертцентр обслуговував більше тридцяти комерційних та комунальних структур з Полтавської, Дніпропетровської та Кіровоградської областей. Підприємцям, які займалися оптово-роздрібною торгівлею, конверт організовував безтоварні операції з фіктивними фірмами, переводив кошти в готівку для ухилення від сплати податків.

13 Липня 2016 Громади Полтавщини отримають відсоток від видобутку нафти та газу на своїх територіях
На Полтавщині запровадять пілотний проект з отримання відсотку від видобутку нафти та газу для територіальних громад. Про це повідомив перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький. Угоди укладуть з компанією Укргазвидобування».

07 Червня 2016 На Полтавщині викрили “конвертаційний центр” з обігом понад 22 млн грн
Працівниками оперативного управління Головного управління ДФС у Полтавській області спільно з Управлінням Служби безпеки України в області та прокуратурою області в м. Кременчуці припинено діяльність “конвертаційного центру”, який спеціалізувався на наданні підприємствам реального сектору економіки послуг з мінімізації податкових зобов’язань та виведення у тіньовий обіг грошових коштів на підставі фіктивних договорів будівельного підряду.

25 Квітня 2016 На Полтавщині виділили понад 3 млн грн на забезпечення соцзахисту постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС
Про проведення на Полтавщині заходів у зв’язку з 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи доповіли під час апаратної наради у голови ОДА директор департаменту соціального захисту населення ОДА Людмила Корнієко, директор департаменту охорони здоров’я ОДА Віктор Лисак та директор департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Вадим Штефан.

19 Квітня 2016 Полтавська облрада знову відмовила видобувним компаніям
Майже годину обговорювали депутати Полтавської обласної ради чи погоджувати “Укргазвидобуванню” та ТОВ “Аркона газ-енергія” дозволи на видобуток газу, нафти і конденсату на Полтавщині. В підсумку – більшість депутатів висловилися за відмову, незважаючи на аргументи керівництва облдержадміністрації.

12 Квітня 2016 Британці повернули “Полтавагазвидобуванню” 9 свердловин
“Полтавська газонафтова компанiя” (ПГНК) вiдмовилася вiд апеляцiї та за рiшенням суду першої iнстанцiї повернула ГПУ “Полтававидобування” 9 свердловин у Полтавськiй областi. Активами ПГНК володiє британська компанiя JKX Oil&Gas plc – вона погодилась з рiшенням Господарського суду Полтавської областi вiд 1 лютого .

25 Березня 2016 У Комсомольську реалізують два масштабних енергозберігаючих проекти
У Комсомольську планують реалізувати два масштабних енергозберігаючих проекти: утилізація промислового непридатного тепла від печей цеху виробництва окатків ВАТ «Полтавський ГЗК» для використання його в системі централізованого теплопостачання та реконструкція міської котельні, розташованої по вул. Енергетиків, 31.

23 Березня 2016 Кременчук заполонили фальшиві гривні
Фальшиві гроші надійшли учора з різних фінансових установ Кременчука. Так, 22 березня в Кременчуцький відділ поліції з Національного банку України надійшло повідомлення про вилучення і проведення дослідження підроблених банкнот відділом грошового обігу Управління Нацбанку України в Полтавській області в кількості п’яти штук.

18 Березня 2016 “Полтаватеплоенерго” просить мінімум 10 млн грн з облбюджету та дозвіл на кредит
Обласне комунальне підприємство “Полтаватеплоенерго” просить мінімум 10 млн грн з обласного бюджету та дозвіл на отримання банківського кредиту в “Полтава-банку” на суму 6 млн гривень. Про це, зокрема, йшлося на початку засідання постійної комісії облради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту і зв’язку.

15 Березня 2016 “На Полтавщину повернулися жахливі 90-ті роки” – перший заступник голови облради про події в Хоролі
За підсумками минулого року 52% ринку дитячого харчування займав єдиний в Україні виробник дитячого харчування – Хорольський молококонсервний комбінат. Останні 10 років тут тривали судові корпоративні справи, які увінчалися наприкінці минулого року зухвалим рейдерським захопленням успішного заводу та неможливістю його нормальної роботи надалі.

15 Березня 2016 З Полтавською облрадою судяться щодо порядку компенсації пiльгових перевезень
Полтавський обласний адміністративний суд вiдкрив провадження проти Полтавської облради за зверненням мешканця Полтавщини, який просить визнати незаконним Порядок виплати компенсації за проїзд автомобільним транспортом пільгових категорій громадян на міжміських і обласних маршрутах загального користування протяжністю понад 50 км.

14 Березня 2016 На «Хорольському молококонсервному комбінаті дитячих продуктів» заблокували працівників
Cьогодні невідомі люди у камуфляжі перекрили в’їзди на територію підприємства ПАТ «Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів» та усередині перебували заблоковані працівники. Робітники комбінату, які не потрапили на підприємство, організували акцію протесту з перекриттям руху на трасі “Київ-Харків”.

09 Березня 2016 У Лубнах більше мільйона гривень заощадили на енергозбереженні
Заступник міського голови Лубен Віктор Мєдвєдєв розповів, як за допомогою енергозаощадливості та встановлення лічильників вдалося зекономити бюджетні кошти, що витрачалися містом на освітлення, опалення та воду.

02 Березня 2016 543 млн грн виділять на реконструкцію КП «Аеропорт-Полтава» до 2020 року
Обласне комунальне підприємство «Аеропорт-Полтава» стало одним з 17 пріоритетних аеропортів у рамках Державної цільової програми розвитку аеропортів на період до 2023 року.

02 Березня 2016 У Кременчуці збудують індивідуальну котельню, яка забезпечуватиме теплом мешканців Правобережжя
На Раківці планують збудувати індивідуальну котельню. Сьогодні міський голова Віталій Малецький побував на території ділянки з експлуатації водопровідних мереж та споруд Крюкова КП «Кременчукводоканал», де планується встановити індивідуальну котельну, яка забезпечуватиме теплом мешканців Раківки. Це місце розташоване поруч із вагонобудівним заводом, де знаходиться котельна, яка на сьогоднішній день постачає теплоносій у житлові будинки цього мікрорайону, крім того, по цій території проходять теплові мережі.


Сторінки: 1, 2, 3, 4, 5  Наст.