Регіональний сайт міста Полтава
  
Навігація
Реклама
Новини
Пошук
Реклама
Партнерські ресурси
Готелі України Розклад автобусів Свята Скачати реферат
Штрих-коди країн Розклад літаків Іменини Каталог статей
Автомобільні номери Карта України    
Таблиця відстаней Курси валют

Полтавські новини

30 Липня 2016 На Полтавщині знайшли унікальне скіфське золото
Археологи наткнулися на сенсаційну знахідку під час вивчення некрополю Скоробір Більського городища в Котелевському районі Полтавської області. В останній день розкопок вони несподівано знайшли більше 30 золотих прикрас скіфів, які пролежали в землі понад 2700 років.

27 Липня 2016 У Горішніх Плавнях археологи знайшли артефакти, що датуються 4 століттям нашої ери
На місці археологічних розкопок, що ведуться на території міста, співробітники Київського інституту археології НАН України знайшли артефакти,які датують 4 століттям нашої ери. Про таку знахідку археологи розповіли під час зустрічі з міським головою Дмитром Биковим, секретарем Горішньоплавнівської міської ради Сергієм Доротою.

12 Липня 2016 В Опішні проведуть фест натуральної їжі
14 серпня у Опішні відбудеться фестиваль натуральної їжі. Захід відбудеться в рамках проекту по розвитку сільського органічного виробництва на селі «Ферма Натуральних Продуктів».

07 Липня 2016 У Полтаві відзначили свято Івана Купала
Під патронатом міського голови Олександра Мамая, на пляжі Шевченківського району відбулося народне гуляння з нагоди відзначення свята Івана Купала. Аби взяти участь у яскравому, видовищному дійстві, на пляжі зібралося близько тисячі полтавців.

28 Червня 2016 Козаки відзначили річницю Полтавської битви
27 червня, попри протести активістів та обурення громадськості, в історико-культурному заповіднику «Поле Полтавської битви» відзначили річницю масштабної баталії. Назвати подію масштабною важко. На кілька сотень квадратних метрів музейної площі ледь назбиралось дві-три сотні відвідувачів.

26 Червня 2016 Організатори Сорочинського ярмарку розповіли, чого чекати цього року
Національний Сорочинський ярмарок 2016 року проходитиме із 16 по 21 серпня традиційно в селі Великі Сорочинці Миргородського району на ярмарковій площі в 16 га. Офіційне відкриття – 16 серпня об 11.00 за участі гоголівських героїв, які проїдуть по полю на справжніх, єдиних в Україні волах (дійство повторюється щодня).

25 Червня 2016 Національний фестиваль гончарства в Опішні відвідав міністр та закордонні гості
Сьогодні, 25 червня, в Опішні, в рамках VIII тижня Національного гончарного здвиження, відбувається фестиваль гончарства. Організатори заходу зазначають, що його мета вже не міняється багато років – пошанування гончарської професії, популяризація гончарної спадщини країни, поширення в побуті української художньої кераміки.

24 Червня 2016 На Полтавщині пройде Всеукраїнський етнфестиваль “Купальські гуляння”
6 липня у Ковалівці на “Березі Свободи” відбудеться Всеукраїнський етнографічний фестиваль “Купальські гуляння”. На відвідувачів чекають: містечко народних майстрів, майстер-класи з народних ремесел, дитячі атракціони, купальська ватра, святковий концерт українських рок-гуртів, розіграш купальської лотереї з цінними призами, вогняне шоу, купальська дискотека.

21 Червня 2016 25 червня полтавців запрошують на обласне свято “Пісенне джерело”
25 червня на горі Пивиха у селищі Градизьк відбудеться традиційне обласне культурно-мистецьке свято “Пісенне джерело”.

19 Червня 2016 У Лубнах уперше пройшов фестиваль “Замкова гора”
Фестиваль, що проходив вперше, виявився гарно організованим, веселим і цікавим. Масштабний історико-культурно-просвітницький захід складався з трьох частин — літературної, історичної та музичної. На кожному кроці відчувалося піклування про гостей – були встановлені вказівники, тож заблукати було не реально.

06 Червня 2016 На Шар-горі влаштували свято козацької слави
На Шар-горі в селі Приліпка Козельщинського району 4 червня відбулося традиційне обласне культурно-мистецьке свято «Козацької слави цілюще джерело».

31 Травня 2016 Полтавців запрошують на Всеукраїнський полуничний фестиваль
У селі Білецьківка Кременчуцького району (біля Павлишської розвилки) за 10 км від центру Кременчука 11 червня з 10-ї ранку відкриється “ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПОЛУНИЧНИЙ ФЕСТИВАЛЬ-ЯРМАРОК”.

23 Травня 2016 У Полтаві пройшов фестиваль індійського танцю
У Полтаві змагалися за першість з виконання сольного індійського танцю. У фестивалі взяли участь виконавці з Києва, Харкова, Кременчука, Полтави. Переможців визначали в декількох стилях: бхаратанатьям, катхак, кучіпуді, мохіні аттам та одісі.

21 Травня 2016 У Полтаві проходить туристичний фестиваль “Гастрономічна гостинність Полтавщини”
Сьогодні на Театральні площі у Полтаві з нагоди Дня Європи в Україні проходить ІІ Міжрегіональний туристичний фестиваль “Гастрономічна гостинність Полтавщини”.

20 Травня 2016 Кременчужани поклали квіти до пам’ятника Тарасові Шевченку
Сьогодні у Кременчуці з нагоди Дня перепоховання праху Тараса Шевченка на Чернечій горі кременчуцька громада поклала квіти памяті до пам’ятника Великого Кобзаря. У меморіальному заході взяли участь міський голова Віталій Малецький, працівники органу місцевого самоврядування, депутати міської ради, інтелігенція міста, учнівські, студентські та трудові колективи закладів освіти, промислових підприємств, пересічні жителі міста.


Сторінки: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Наст.