Регіональний сайт міста Полтава
  
Навігація
Реклама
Новини
Пошук
Реклама
Партнерські ресурси
Готелі України Розклад автобусів Свята Скачати реферат
Штрих-коди країн Розклад літаків Іменини Каталог статей
Автомобільні номери Карта України    
Таблиця відстаней Курси валют

Полтавські новини

23 Липня 2016 Три полтавські студентки отримуватимуть стипендію Кабінету Міністрів України
Уряд прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана призначив трьом полтавським студенткам академічну стипендію Кабінету Міністрів України.

19 Липня 2016 1 вересня у Кременчуці відкриють дитячий садок-школу
Дитячий садочок-школу у кварталі № 278 відкриють 1 вересня. Про це повідомили у Кременчуцькій міськраді. Кременчук з Фонду соціально-економічного розвитку отримав 1,5 млн. грн. на добудову дитячого садочка-школи у кварталі № 278.

19 Червня 2016 Петиція про звільнення головної освітянки Полтави набрала необхідну кількість підписів
16 червня на офіційному сайті Полтавської міськради з’явилася петиція про звільнення начальника Управління освіти Полтавського міськвиконкому Наталії Дорохової і протягом 2 днів уже набрала необхідну кількість голосів. На сьогодні це 309 підписів при необхідних 250.

10 Червня 2016 Понад 100 полтавських школярів отримуватимуть стипендію міського голови
З 1 вересня 2016 року понад 100 полтавських школярів отримуватимуть стипендію міського голови. Про це повідомив під час наради з директорами шкіл мер Полтави Олександр Мамай.

28 Травня 2016 Золоті та срібні медалі отримають 73 випускники кременчуцьких шкіл
Цьогоріч у Кременчуці за відмінне навчання золотими та срібними медалями буде відзначено 73 випускники із 807. Окрім того, 1 571 дев’ятикласник має отримати документ про базову загальну середню освіту.

10 Травня 2016 Понад 5 тис. абітурієнтів Полтавщини зареєструвалися на ЗНО з математики
У Полтавській області 5 009 тис. абітурієнтів зареєструвалося на ЗНО з математики. Про це повідомив директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександр Сидоренко.

29 Квітня 2016 5 травня стартує основна сесія ЗНО: зареєструвалось 10 тисяч полтавців
5 травня стартує основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. Розпочинається тестуванням з української мови і літератури. Цього року зареєструвалось 10 тисяч учасників з Полтавщини.

19 Лютого 2016 30 молодих кременчужан отримуватимуть стипендію міської ради
З метою створення сприятливих умов для життєвого самовизначення і самореалізації обдарованої молоді, отримання якісної вищої освіти, забезпечення необхідних стартових можливостей для соціального становлення, залучення студентів до наукової та науково-технічної діяльності, до роботи в органах студентського самоврядування, враховуючи подання вчених, педагогічних, студентських рад вищих навчальних закладів 12 лютого 2015 року виконавчий комітет Кременчуцької міської ради прийняв рішення «Про призначення стипендій Кременчуцької міської ради студентам вищих навчальних закладів м. Кременчука».

03 Лютого 2016 30 кращих студентів Кременчука отримуватимуть стипендії міської ради
У Кременчуці продовжать практику стимулювання кращих представників студентських колективів закладів вищої освіти стипендіями міської ради. Таке рішення ухвалили депутати під час пленарного засідання ІІІ сесії Кременчуцької міської ради. З них 15 стипендій призначатимуться за успіхи у навчанні та науковій діяльності, а також 15 – за активну участь у громадському житті. Поіменний список стипендіатів буде затверджуватися за поданням вищих навчальних закладів.

01 Лютого 2016 У Миргороді, через епідемію, канікули продовжили ще на тиджень
29 січня відбулося засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Прийнято рішення про продовження обмежувальних заходів. У школах, зокрема, вимушені канікули триватимуть до 08 лютого.

29 Січня 2016 У Полтаві, через грип, ще на тиждень продовжили канікули
У зв’язку з різким загостренням епідеміологічної ситуації в місті (підвищенням рівня респіраторних захворювань на грип та ГРВІ в період несприятливих умов) для учнів загальноосвітніх навчальних закладів м. Полтава зимові канікули продовжено по 7 лютого (включно) 2016 року (наказ управління освіти від 28.01.2016 р. №20).

21 Січня 2016 Кременчуцьким школярам канікули продовжили ще на тиждень
У зв`язку із високим рівнем захворюваності на ГРВІ кременчуцьким школярам продовжили канікули у загальноосвітніх навчальних закладах, позашкільних закладах, школах естетичного та спортивного виховання до кінця наступного тижня.

21 Січня 2016 У навчальних закладах Миргорода оголосили карантин до 1 лютого
У зв’язку з ростом захворюваності дітей на ГРВІ та з метою профілактики подальшого розповсюдження захворювань, у всіх загальноосвітніх навчальних та позашкільних навчальних закладах Миргорода для учнів 1-11 класів з 21 січня до 1 лютого тимчасово припиняються навчання.

15 Січня 2016 У школах Кременчука продовжили канікули через ГРВІ
У школах Кременчука через високий рівень захворюваності на ГРВІ канікули продовжили до 25 січня. За даними кременчуцьких медиків, за тиждень захворіло майже 2 тисячі жителів міста – з них 235 дітей. Тільки 13 січня захворіли 444 людини.

21 Грудня 2015 На Лубенщині школі подарували комп’ютерне обладнання
До Дня Святого Миколая районна влада подарувала комп’ютерне обладнання Калайдинцівській ЗШ І-ІІІ ступенів імені генерал-майора Ф.Д. Рубцова. Про це повідомили у Лубенській РДА.


Сторінки: 1, 2, 3  Наст.