Регіональний сайт міста Полтава
  
Навігація
Реклама
Новини
Пошук
Реклама
Партнерські ресурси
Готелі України Розклад автобусів Свята Скачати реферат
Штрих-коди країн Розклад літаків Іменини Каталог статей
Автомобільні номери Карта України    
Таблиця відстаней Курси валют

Полтавські новини


  Медицина У пологовому будинку Кременчука з’явилося нове обладнання  
  Четвер, 04 Лютого 2016  
У Міському пологовому будинку триває устаткування медичного обладнання, придбаного за кошти учасників Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця – 2015». Нагадаємо, що метою даного благодійного заходу було придбання інфузійних шприцевих насосів, які використовуються в галузі інтенсивної терапії, у тому числі для контролю за належним життєзабезпеченням новонароджених дітей із вадами здоров’я, а також таких, які народилися раніше строку. Сума, зібрана кременчуцькими благодійниками, дозволила закупити 5 одиниць інфузійних шприцевих насосів, в яких була велика потреба у Міського пологового будинку.
Відвантаження та устаткування апаратури здійснювалися за участю представників фірми-постачальника Braun та представника регіонального благодійного фонду «Серце до серця» Світлани Пищити, а також спеціалістів, які вже безпосередньо використовуватимуть його в роботі. Завідувач відділення інтенсивної терапії зазначила, що за своїми функціями інфузійні шприцеві насоси є певними електронними дозаторами, за допомогою яких медичний персонал контролюватиме процес введення медикаментів і харчових сумішей в організм недоношеної дитини або дитини з недостатньо розвиненими органами. Ці дозатори працюють на програмному забезпеченні, тому дозволять медикам точно та правильно визначитися з об’ємом і часом введення тієї чи іншої речовини в організм немовляти, необхідної для підтримки її життєдіяльності. Фахівець зазначила, якщо дитина, народжена в строк, сама харчується від матері, то недоношене немовля такої можливості немає через недосконалість розвитку системи органів. Харчування та медикаментозна підтримка їх організму проводиться ззовні, а саме за допомогою подібної апаратури. Окрім того, лікар говорить, що дані інфузійні шприцеві насоси працюють як від електроенергії, так і від акумуляторних батарей, тому перепади напруги в електромережах ніяк не позначатимуться на їх роботі.

Представник регіонального благодійного фонду «Серце до серця» Світлана Пищита зазначила, що встановлення нової медичної апаратури можна вважати великим досягненням всієї благодійної спільноти Кременчука, оскільки завдяки результатам їх діяльності та невтомної праці багато маленьких кременчужан, які від народження мають вади здоров’я, отримають шанси на видужання та подальше повноцінне життя.

Минулого року, як і завжди, жителі міста своїм бажанням допомогти продемонстрували, що чужої біди не буває.
Джерело: Кременчуцька міська рада
Роздрукувати Роздрукувати            У вибране У вибране
     

     
   
Читайте також:
 • Із 160 протестованих полтавців на вірусний гепатит С – 9 позитивних результатів
 • Полтавці можуть безкоштовно протестуватися на гепатит С
 • На створення хоспісу у Кременчуці виділили 1,5 млн гривень
 • У водоймах Кременчука купатися не рекомендують
 • На Полтавщині запровадили Єдину електронну систему моніторингу поширеності ВІЛ-інфекції
 • Кременчук отримав 300 доз вакцини проти коклюшу, дифтерії та правцю
 • Нагородили лауреатів обласної премії імені М.В. Скліфосовського
 • Медичний центр Нацгвардії «Нові Санжари» отримав від НАТО медичне обладнання
 • У Кременчуці почали робити щеплення КПК
 • У Полтаві безкоштовно тестуватимуть на СНІД
 • Повернутися назад