Регіональний сайт міста Полтава
  
Навігація
Реклама
Новини
Пошук
Реклама
Партнерські ресурси
Готелі України Розклад автобусів Свята Скачати реферат
Штрих-коди країн Розклад літаків Іменини Каталог статей
Автомобільні номери Карта України    
Таблиця відстаней Курси валют

Полтавські новини


  АТО Обіцяне військовим авто для вивозу поранених із передової «передарували» правоохоронцям  
  Середа, 24 Лютого 2016  
Влітку 2015 року гадяцькі депутати заявили в присутності журналістів про те, що вирішили подарувати військовим УАЗ-452 для вивезення поранених. Однак обіцяний автомобіль так і не потрапив до бійців АТО.
– Коли машина була майже готова до відправки на передову фронту – під Горлівку, у неї заклинив мотор. Запал депутатів на добрі вчинки миттєво згас, і машина стала на СТО, де про неї успішно забули на півроку. Поки про обіцяну допомогу не згадав боєць 42 батальйону (тоді якраз вийшла з ладу їхня машина для евакуації поранених, а воїн родом з Гадяча), – розповіли волонтери.

Зазначають, що за попередньою домовленістю йому дозволили забрати машину з ремонту, якщо він її відремонтує.

– Боєць узяв відпустку і поїхав вирішити всі справи щодо ремонту, щоб відразу після ремонту відвезти машину в батальйон. Але коли всі необхідні деталі були придбані, виявилося, що цю машину віддають міліції. Так, автомобіль на ходу, з доповненнями, обшитий бронею, щоб евакуювати «трьохсотих» із поля бою під обстрілами, став якимось загальним подарунком від депутатів і військових правоохоронців. Після оббивання порогів у депутатів, військовим замість необхідної «таблетки» пообіцяли звичайний УАЗ. На всі пояснення про передову, можливих поранених, необхідність їх вивезення швидко і в лежачому стані, депутати лише знизали плечима, – повідомляють волонтери.

До того ж УАЗ, який пропонували замість «таблетки», виявився теж несправним – з гнилим кузовом, лисою гумою і без ходової частини.

– На фото справжній мотлох – ну чим не «щирий вклад» у перемогу української армії? До того ж виправлена «таблетка «не поїхала і в міліцію. Для них через наварену броню вона виявилася занадто важкою і просто непотрібною. Так машина і залишилася стояти на СТО в Гадячі, щоб не дістатися нікому. Хлопці з 42 батальйону на ту машину вже не сподіваються, вони втратили час і кошти на ремонт цього «подарунка», якого так і не побачили. Але головне, не втратили віру в людей. вони до сих пір сподіваються, що машина для евакуації поранених у них все ж з’явиться, адже «трьохсоті» у них не рідкість. Стоять на самій околиці Горлівки, на позиціях у чистому полі, куди регулярно прилітають не тільки кулі і гранати, а й міни 82 і 122 калібру. Тут швидка вкрай необхідна, причому така, щоб пробралася по розкислих полях, не застрягла в болоті і швидко вивезла пораненого з поля бою. Сподіватися на тих «дарувальників» вже не залишилося ні часу, ні натхнення. Адже бої тривають мало не щодня, і першочергове завдання хлопців таки роздобути собі машину. На «таблетку» військовим, на справжній подарунок, який вони заслужили, зараз необхідно 1800 доларів, – підсумували волонтери.
Джерело: kolo.poltava.ua
Роздрукувати Роздрукувати            У вибране У вибране
     

     
   
Читайте також:
 • У маршрутних таксі Кременчука учасники АТО їздитимуть безкоштовно
 • Діти, чиї батьки загинули в АТО, отримають від влади Полтави по тисячі гривень
 • Полтавці відпустили в небо сотні повітряних кульок
 • У Полтаву прибув “Потяг Єднання”
 • У Кременчуці відкрили меморіальну дошку загиблому в АТО Андрію Покладову
 • У Полтаві відкрили меморіальну дошку учасникові АТО Олександру Мочалову
 • У Глобиному родини учасників АТО отримають по п’ять тисяч гривень
 • У Гадячі чоловік розшукав автомобіль, який раніше передав в АТО
 • У Кременчуці родинам 4-х героїчно загиблих учасників АТО вручили державні нагороди
 • Полтавщина буде опікуватися Мар’їнським районом Донеччини
 • Повернутися назад