Регіональний сайт міста Полтава
  
Навігація
Реклама
Новини
Пошук
Реклама
Партнерські ресурси
Готелі України Розклад автобусів Свята Скачати реферат
Штрих-коди країн Розклад літаків Іменини Каталог статей
Автомобільні номери Карта України    
Таблиця відстаней Курси валют

Полтавські новини


  Економіка У Лубнах більше мільйона гривень заощадили на енергозбереженні  
  Середа, 09 Березня 2016  
Заступник міського голови Лубен Віктор Мєдвєдєв розповів, як за допомогою енергозаощадливості та встановлення лічильників вдалося зекономити бюджетні кошти, що витрачалися містом на освітлення, опалення та воду.
Цьогорічного опалювального сезону твердопаливні котельні школи та лікарні Лубен зберегли для міста понад мільйон гривень. А лікарняна котельня відтепер обігріває ще й приміщення дитячого басейну.

Міське комунальне підприємство «Лубниблагоустрій» тепер контролює енергоспоживання бюджетних організацій міста, використання енергоресурсів та вимiри лічників на воду, газ, електрику. Це дало 10% економії у сфері енергоспоживання, – розповів Віктор Мєдвєдєв.

КП «Лубни благоустрій» займається і пошуком інвесторів та усуває невиправдані енергозатрати. Так, у Лубенській загальноосвітній школі №4 та міжрайонній комунальній поліклініці з допомогою інвесторів перевели котельні на альтернативне паливо, не витративши бюджетних коштів, отримали дві потужні котельні на твердому паливі.

У лікарнях та школах замінили вікна, утеплюють стіни та заощадили на оплаті за тепло близько півмільйона грн. Ще й температура у приміщеннях стала вищою на 4 градуси.

КП «Лубни благоустрій» вивчило потенційних спонсорів та залучило до співпраці міжнародну корпорацію НЕФКО, створену країнами Скандинавії.

«Лубни благоустрій» спільно із КП «Міськсвітло» розробили програму по встановленню автоматичної системи енергозбереження, розписали економічну його частину з реальним енергоощадним планом та підрахунком економії для держави та світу – відправили НЕФКО бачення та пропозиції співпраці і отримали позитивні відгуки закордонної сторони.

На втілення проекту в життя, Лубни збираються витратити 6 мільйонів гривень – встановивши комп’ютери, що будуть знімати показники лічильників та передаватимуть дані до центральної бази, де єдиний центр сам аналізуватиме ті дані та робитиме підрахунок, місто зможе заощадити більше, ніж витратить. 2 мільйони грн гранту НЕФКО, а чотири мільйони – кредитні кошти під три відсотка річних. Участь міських грошей у цьому проекті становитиме 10% співфінансування – це близько 600 тисяч гривень.

Найближчим часом Лубни мають отримати ще від одної міжнародної екологічної організації грантову допомогу у розмірі 30 тисяч євро на покращення екологічного стану міста.
Джерело: Події і коментарі
Роздрукувати Роздрукувати            У вибране У вибране
     

     
   
Читайте також:
 • У Кременчуці СБУ викрила черговий конвертаційний центр
 • Громади Полтавщини отримають відсоток від видобутку нафти та газу на своїх територіях
 • На Полтавщині викрили “конвертаційний центр” з обігом понад 22 млн грн
 • На Полтавщині виділили понад 3 млн грн на забезпечення соцзахисту постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС
 • Полтавська облрада знову відмовила видобувним компаніям
 • Британці повернули “Полтавагазвидобуванню” 9 свердловин
 • У Комсомольську реалізують два масштабних енергозберігаючих проекти
 • Кременчук заполонили фальшиві гривні
 • “Полтаватеплоенерго” просить мінімум 10 млн грн з облбюджету та дозвіл на кредит
 • “На Полтавщину повернулися жахливі 90-ті роки” – перший заступник голови облради про події в Хоролі
 • Повернутися назад