Регіональний сайт міста Полтава
  
Навігація
Реклама
Новини
Пошук
Реклама
Партнерські ресурси
Готелі України Розклад автобусів Свята Скачати реферат
Штрих-коди країн Розклад літаків Іменини Каталог статей
Автомобільні номери Карта України    
Таблиця відстаней Курси валют

Полтавські новини


  Влада Начальник УЖКГ Сінельнік завдав майже 13 мільйонів гривень збитків бюджету Полтави  
  Пятниця, 18 Березня 2016  
У той час як полтавці потерпають від проблем у сфері житлово-комунального господарства, бюджетні гроші, виділені на дану сферу, зникають невідомо куди.
Так, з метою дослідження питання щодо законності та цільового використання бюджетних коштів, Державна фінансова інспекція в Полтавській області провела ревізію в Управлінні житлово-комунального господарства виконавчого комітету Полтавської міської ради. За результатами ревізії встановлено, що даним управлінням завдано збитків міському бюджету на суму майже 13 млн грн, – йдеться на poltavske.tv.

Перевірка мала на меті підтвердження обсягів наданих послуг та виконаних робіт, передбачених Програмами розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою м. Полтави на 2014 та 2015 роки.

Дані програми включали мінімально необхідні заходи та завдання, що дозволили б, серед іншого, забезпечити надійність роботи систем життєзабезпечення, комфортності та безпеки умов проживання населення; покращити благоустрій міста: технічний стан доріг міста та мостових споруд, технічних засоби організації дорожнього руху, якість зовнішнього освітлення міста, стан мереж зливової каналізації, обслуговування кладовищ та інших об’єктів благоустрою; забезпечити комунальні підприємства спеціальною технікою та устаткуванням.

У ході перевірки ревізія виявила порушення УЖКГ вимог Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Бюджетного Кодексу України, а саме нецільове використання бюджетних коштів у сумі 12 926 994,93 грн. Найбільше порушень виявлено в діяльності КП «Полтавська МШЕД» і Управління механізації будівництва №23. Так, із цієї суми 2 012 355,13 грн – нецільові витрати, що здійснювалися КП «Полтавська МШЕД». Ще 5 622 479,32 грн – це матеріальна шкода, завдана міському бюджетуУправлінням механізації будівництва №23.

Відповідно до Положення про УЖКГ виконавчого комітету Полтавської міської ради, відповідальність за розпорядження коштами в межах отриманого фінансування покладена на начальника УЖКГ Сергія Сінельніка. Журналісти Громадського ТБ намагалися взяти коментар у Сергія Сінельніка щодо даної ситуації, проте він спілкуватися відмовився. Щоправда, вдалося дізнатися, що начальник УЖКГ не погоджується з результатами ревізії. Якщо він надасть документи, які спростовують попередні результати перевірки, сума збитків може змінитися в менший бік.
Джерело: kolo.poltava.ua
Роздрукувати Роздрукувати            У вибране У вибране
     

     
   
Читайте також:
 • Кременчуцькі депутати підтримали рішення про встановлення мораторію на тарифи, які підвищились з 1 липня
 • У мережі з’явилося скандальне відео підкупу виборчої комісії у 151 окрузі
 • На Полтавщині за мільйон відновили зруйнований міст через Сулу
 • Горішні Плавні не перейменують
 • На в’їзді у Лубни може завалитися міст
 • Патрульні оштрафували мера Полтави за проїзд на червоне світло
 • Комсомольськ перейменували на Горішні Плавні
 • Президент призначив голів Диканської та Шишацької райдержадміністрацій
 • Декларація мера Полтави: Мамай – безхатько із цінними паперами Кіпру
 • Головко представив нового голову Полтавської РДА
 • Повернутися назад