Регіональний сайт міста Полтава
  
Навігація
Реклама
Новини
Пошук
Реклама
Партнерські ресурси
Готелі України Розклад автобусів Свята Скачати реферат
Штрих-коди країн Розклад літаків Іменини Каталог статей
Автомобільні номери Карта України    
Таблиця відстаней Курси валют

Полтавські новини


  Екологія За гроші екологічного фонду на Полтавщині укріплюватимуть береги Кременчуцького водосховища  
  Понеділок, 21 Березня 2016  
Одним із найдороговартісніших проектів, на який у 2016 році на Полтавщині витрачатимуть «екологічні» кошти, стане укріплення берегів Кременчуцького водосховища. Про це під час презентації регіональної Програми охорони довкілля у Полтавській області повідомив директор департаменту екології та природних ресурсів Ігор Піддубний.
— Загалом з районів було подано 148 запитів на суму 210 мільйонів гривень, — прокоментував Ігор Піддубний. — До програми увійшли 87 запитів, ще 8 фінансуватимуться коштом Державного фонду охорони навколишнього середовища. Йдеться про найбільш дороговартісні проекти, зокрема такі, як укріплення берегів Кременчуцького водосховища, та технологічно складні — завершення вивезення засобів хімічного захисту рослин, що залишилися у 6 районах області. З обласного фонду фінансуватимуться підприємства обласної комунальної власності, об’єкти, які співфінансуються з місцевих бюджетів не менше, ніж як на 30 відсотків.

А от на укріплення берегів Кременчуцького водосховища планують витратити 73 мільйони гривень. Берегоукріплюючі заходи проводитимуть у районі сіл Мозоліївка та Пронозівка Глобинського району, укріплюватимуть лівий берег від Пронозівки до Кагамлицької затоки. Також передбачено заходи в зоні Градизька для захисту Державного геологічного пам’ятника гора «Пивиха» та укріплення берегу від села Максимівка Кременчуцького району в напрямку гори «Пивиха».

— У нас є принципова домовленість з міністерством екології щодо фінансування берегоукріплення, — прокоментував заступник голови Полтавської ОДА Роман Товстий. — Там катастрофічна ситуація: необхідно укріпити 5 кілометрів 300 метрів. На 50 мільйонів позитивна відповідь у нас є, намагаємося «дотиснути» міністерство, щоб отримати всі кошти. Адже розуміємо, що в обласному бюджеті таких коштів немає. Та й питання це не обласного, а загальнодержавного рівня.
Джерело: np.pl.ua
Роздрукувати Роздрукувати            У вибране У вибране
     

     
   
Читайте також:
 • У Сухому Кагамлику купатися заборонено: виявили збудника холери
 • На берегоукріплення Кременчуцького водосховища потрібно більше 2 млн грн
 • На Лубенщині людям заборонили споживати воду із шахтних колодязів
 • На Лубенщині модернізують очисні споруди
 • Полтавський ГЗК отримав нагороду від Міністерства екології та природних ресурсів України
 • На охорону довкілля Полтавщини виділили 2 млн грн з обласного бюджету
 • У Полтаві найнижчий тариф на вивіз сміття
 • 650 кілограмів риби випустили активісти у Дніпро в Кременчуці
 • На Полтавщині оголошено 5-й клас пожежної небезпеки
 • На Полтавщині мітингувальники вимагають зупинити екологічну катастрофу
 • Повернутися назад