Регіональний сайт міста Полтава
  
Навігація
Реклама
Новини
Пошук
Реклама
Партнерські ресурси
Готелі України Розклад автобусів Свята Скачати реферат
Штрих-коди країн Розклад літаків Іменини Каталог статей
Автомобільні номери Карта України    
Таблиця відстаней Курси валют

Полтавські новини


  АТО У Кременчуці відкрили меморіальну дошку загиблому в АТО Андрію Покладову  
  Субота, 26 Березня 2016  
Учора на будівлі загальноосвітньої школи №20 відкрили меморіальну дошку загиблому в зоні АТО кременчужанину Андрію Покладову, який був випускником цього навчального закладу. На меморіальному заході були присутні мати Андрія Покладова та близькі його родині люди, секретар міської ради Юрій Гриценко, директор департаменту праці, соціального захисту населення та питань АТО Володимир Поляков, колектив загальноосвітнього закладу та пересічні кременчужани.
Звертаючись до присутніх, Юрій Гриценко зазначив, що в цій неоголошеній віні Кременчук поніс великі втрати. 30 кременчужан загинули під час військового протистояння з агресором, який посягнув на незалежність нашої Вітчизни. Серед героїв АТО, які не повернулися додому до своїх родин, і Андрій Покладов – молодий чоловік, який за переконаннями та покликом серця один із перших пішов на фронт добровольцем. Секретар міської ради підкреслив, що неприродно та несправедливо батькам ховати своїх дітей. Він, як людина військова, дуже добре знає, що таке втрачати бойового товариша та як потім важко дивитися в очі його батькам. Юрій Гриценко висловив слова щирої вдячності матері Андрія Покладова за те, що виховала сина-патріота, сина-героя, а молоді дав настанову бути гідними його подвигу.

Володимир Поляков також згадав своє нелегке бойове минуле та зазначив, що завдяки таким хлопцям, яким був і Андрій Покладов, у нашої країни, міста, кожної української родини є майбутнє.

Після відкриття пам’ятної дошки перед присутніми виступила мама Андрія Покладова. Ледве стримуючи сльози, жінка розповідала про свого улюбленого сина, який виріс гідним громадянином України, був люблячим сином і дбайливим батьком. Добрі слова на адресу загиблого героя також прозвучали від директор школи №20 Володимира Нікіфоренка, школярів і однокласниці Андрія. Живі квіти поклали кременчужани до меморіальної дошки, низько вклоняючись пам’яті героя сучасної України.

Нагадаємо, старший лейтенант 128 гірсько-піхотної бригади Андрій Покладов як герой загинув 19 лютого 2015 року в районі містечка Дебальцеве Донецької області, захищаючи незалежність і цілісність України. Подвиг кременчужанина був відзначений на державному рівні Указом Президента України Петра Порошенка його було посмертно нагороджено орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня. Його іменем у місті названа вулиця, а на його честь відкрито дві меморіальні дошки.
Джерело: Кременчуцька міська рада
Роздрукувати Роздрукувати            У вибране У вибране
     

     
   
Читайте також:
 • У маршрутних таксі Кременчука учасники АТО їздитимуть безкоштовно
 • Діти, чиї батьки загинули в АТО, отримають від влади Полтави по тисячі гривень
 • Полтавці відпустили в небо сотні повітряних кульок
 • У Полтаву прибув “Потяг Єднання”
 • У Полтаві відкрили меморіальну дошку учасникові АТО Олександру Мочалову
 • У Глобиному родини учасників АТО отримають по п’ять тисяч гривень
 • У Гадячі чоловік розшукав автомобіль, який раніше передав в АТО
 • У Кременчуці родинам 4-х героїчно загиблих учасників АТО вручили державні нагороди
 • Полтавщина буде опікуватися Мар’їнським районом Донеччини
 • У Полтаві райрада виділила землю учасникам АТО
 • Повернутися назад