Полтавські новини

Спорт "Ворскла" зіграла внічию з сербами
  Четвер, 07 Липня 2016
ТМ "Ворскла" - "Вождовац" (Белград, Сербія) - 2:2
6 липня 2016 року, 18:00. Рогатець. 30 глядачів. +27 градусів. В першому таймі дощ.
Команди стартували без розвідки, вже до 15-ї хвилини створивши по кілька сприятливих епізодів. Найреальнішим моментом для того, аби вразити сербську "рамку", був кутовий, після якого ледь не замкнув головою дальню стійку Дитятьєв. Але Олексій надолужив згаяне на 36-й хвилині, коли пішов на виконання кутового Кобахідзе, й головою вразив дальню дев'ятку - 1:0.

Полтавці активно задіювали фланги, після подач звідки нерідко в штрафному "Вождоваца" виникала напруга.

На 43-й хвилині Йован Стояновіч вдало завершив контратаку своєї команди - 1:1. Тільки поновилася гра, як серби пробачили полтавську оборону, коли нападник пробив вище воріт. По тому перевага полтавців стала настільки відчутною, що тренер белградців запитував своїх, де те, над чим вони працюють на тренуваннях. Бартуловіч на правому фланзі заробив три штрафних, виконання яких несло реальну загрозу воротам "Вождоваца". Щоразу серби відчайдушно відбивалися, але знайшли свій шанс в швидкій контратаці, після якої Скляр допустив фол у карній зоні. Пенальті чітко реалізував той же Стояновіч - 1:2. Минуло усього п'ять хвилин, як ворскляни відігралися. Ребенок з лівого флангу виконав націлений навіс на Дитятьєва, який у своєму фірмовому стилі у високому стрибку головою надіслав м'яч у ворота - 2:2.
Джерело: kolo.poltava.ua