Таблиця відстаней Курси валют

Полтавські новини

Спорт Полтавська “Ворскла” не змогла переграти хорватську “Локомотиву”
  Пятниця, 29 Липня 2016
Полтавська “Ворскла” завершила сухою нічиєю матч 3-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи проти “Локомотиви” (0:0). Чекаємо на гру-відповідь у Полтаві.
Перші 40 хвилин матчу відбувалися у доволі повільному темпі. Склалося враження, що обидві команди влаштує “суха” нічия. Як раптом, наприкінці першого тайму хорватський “Локомотив” набрав обертів. І тільки дивом м’яч не залетів до сітки гостей після удару албанця з колоритним іменем Ерос Грезда.

У дебюті другої половини зустрічі рахунок зобов’язаний був відкривати Кобахідзе, але Олександр не поцілив у “брамку”. “Локомотива” відповіла моментом Луки Іванушеця. На прикрість для команди Василя Сачка, на 68 хвилині через травму поле залишив Сергій Сімінін. Останнє слово було за “Ворсклою”, але, на жаль, Коломоєць та Кобахідзе змарнували дуже хороші моменти.
Джерело: прес-служба ФК Ворскла